top of page

NASIL?

InvesThinker, yeni yatırımların daha sürdürülebilir olmasını amaçlayan bir girişimdir. ‘#hareketegeç’ mottosu ile çıktığımız bu yolda, ESG faktörleri ışığında sorumlu yatırımlar ile belirlenen hedefleri gerçekleştirmek için hızlandırıcı olarak görev alıyoruz.

 

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Yenilenebilir Enerji'ye geçerek karbon
ayak izinizi azaltın.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

VAP Projeleri ile mevcut teşviklerden
faydalanarak karbon salımınızı azaltın.

KAYNAK VERİMLİLİĞİ

Mevcut hammade optimizasyonunu
yaparak daha verimli ve sürdürülebilir üretime geçin.

SU
VERİMLİLİĞİ

Mevcut su tüketiminizi kontrol altına
alarak su ayak izinizi azaltın.

Yatırımlarınız için Sürdürülebilirlik Analizi'ni yapıp Dünya Bankası, EBRD, Kalkınma Bankaları, Leasing ve diğer özel banka kredileri ile en uygun Sürdürülebilir Finansman ürününe ulaşmasını sağlıyoruz.

Yatırım sürecinin tamamlanması sonrası;

•       Karbon Azaltım Sertifikaları

•       Karbon Kredileri

•       Karbon Vergi Hesapları

•       Yeşil Tahvil

•       LEED Sertifikaları

•       Yeşil OSB Sertifikaları

gibi süreçler ile tamamlanan sürdürülebilir yatırımların belgelenmeleri konusunda destek olarak süreci tamamlıyoruz. Sürdürülebilir yatırımların gerçekleşme sürecinde ise Danışmanlık ve Denetim hizmetlerimiz ile yatırımın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

InvesThinker, sürekli finansal kuruluşlar ile dirsek temasındadır. Bu sayede en güncel finansman ürün ve imkanları konusunda bilgi sahibidir. Yatırımcının finansal geçmişi ve güncel ekonomik durumuna göre en doğru sorumlu yatırım kaynağını hızlı bir şekilde bulabilmektedir.

bottom of page