top of page

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ (GES) DANIŞMANLIĞI

Güneş enerjisi danışmanlığı, güneş enerjisine geçişle ilgilenen işletme ve kuruluşlara uzman tavsiyesi ve rehberlik sağlamayı içerir. Güneş enerjisi danışmanları, güneş enerjisi ile ilgili en son teknolojiler, düzenlemeler ve teşvikler hakkında bilgi sahibidir ve müşterilerin güneş enerjisi projeleri hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olabilir.

Güneş enerjisi danışmanlığı hizmetinde temel amacımız, güneş enerjisini sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir enerji kaynağı olarak benimsemek isteyen işletmelere uzman tavsiyesi ve rehberlik sağlamaktır.

Keşif ve saha değerlendirmesi:

Çatı ve arazi opsiyonlarının güneş enerjisi üretimi için uygunluğunu belirlemek üzere güneş panellerinin kurulacağı sahanın değerlendirmesini yapıyoruz.


Tasarım ve şantiye:

Güneş panelleri, invertörler ve depolama sistemleri dahil olmak üzere güneş enerjisi sistemlerinin tasarımına karar verip kurulum süreci boyunca teknik destek veriyoruz.


Finansal analiz:

Müşterilerimizin yatırım getirisini (ROI) hesaplamak da dahil olmak üzere güneş enerjisine yatırım yapmanın maliyet ve faydalarını belirlemelerine yardımcı olacak finansal analizler sağlıyoruz.


Başvuru ve mevzuatlara uygunluk:

Başvuru süreçleri, yerel ve sektörel düzenlemelere uyma dahil olmak üzere, müşterilerimizin güneş enerjisi sistemlerini kurmaya yönelik izin ve düzenleme gereklilikleri süreçlerini yönetiyoruz.


Bakım ve izleme:

Güneş enerjisi santrallerinin en iyi şekilde çalışmasını ve beklenen miktarda elektrik üretmesini sağlamak için sürekli bakım ve izleme hizmetleri sağlıyoruz.

bottom of page